25 Haziran 2014 Çarşamba

Bu Sefer Bahanem Var


Yine ihmal ettim blogu ama bu sefer sağlam bahanem var. Son 9 senedeki ikinci kıtalar arası taşınma olayına kalkıştım. Bilenler bilir, son 9 senedir Avustralya'da yaşıyordum. Çok kısa süre içerisinde Londra'ya taşınıyorum. Dünyanın bir ucundan diğer ucuna taşınma işi de haliyle bütün boş zamanımı alıyor, bloga yazacak zamanı bıraktım, Dünya Kupası'nı bile doğru düzgün izleyemiyorum. Ağustos ortasına kadar tatildeyim, o yüzden tekrar bir şeyler karalayacak vaktim olabilir. Ama, Premier Lig'in başlamasıyla beraber tekrar düzenli yazmaya başlarım. Hem bu sefer olayın merkezinde olacağım, daha yakından takip etme fırsatım da olacak. Hele bir de 2 senedir beklediğim Arsenal kombine sırası denk gelirse, o zaman çok daha şekilli olur.

Sabrınız için teşekkür ederim.

9 yorum:

 1. Takip ettiğim bloglardan güncel olmayanları silerken nedense elim m.i.l.f.'i silmeye gitmedi, yazılarınızı bekliyorum... İyi Tatiller

  YanıtlaSil
 2. Sonunda sessizlik bozuldu :) Ee hayırlı olsun. 9 senelik kupa hasreti bitti. Siz de taşındınız, bu iyi bir başlangıç olur umarım :)

  YanıtlaSil
 3. Sizinle aramizda sanal bir iliski ve samimiyet kuruldu. Yazilarinizi bekliyor olacagiz. İyi tatiller :)

  YanıtlaSil
 4. hayırlı olsun hocam, size bir sorum var ancak biraz kişisel. mesleğiniz nedir acaba? bu kadar rahat bir şekilde ülke değiştirebiliyor olmanız çok garibime gitti de, özellikle ingiltere'nin her önüne geleni almayan bir ülke olmadığı ortadayken.

  YanıtlaSil
 5. Eeee bekle bekle olmuyor:(

  YanıtlaSil
 6. nerde bu adam aq öldü mü kaldı mı bi bakın

  YanıtlaSil
 7. Bu bahane de tukendigine gore blogu favorilerden cikariyorum.

  YanıtlaSil
 8. Hocam neredesin ya?

  YanıtlaSil