17 Ocak 2012 Salı

Çeşitlilik Ligi
Premier Lig'deki takımların, kadrolarında bulundurdukları oyuncuların uyruklarına göre yapılan sıralamada birinci sürpriz değil. Arsenal'in, İngiliz oyuncuların azınlıkta olduğu tek takım olduğunu görmek de beni pek şaşırtmadı. İngiliz Ligi'ne tamamen Fransız olduklarının zaten farkındayız. Tablodaki tek türk Tuncay Şanlı bu arada. 


5 yorum:

 1. abi bu yanlış.szczesny ve fabianski polonyalı ama tabloda tek polonyalıyı gösteriyor...senin bloga döndüğünden beri yaşama bakış açım eski haline döndü.ellerinden öperim abim

  YanıtlaSil
 2. Bazen diyorum 1-2 ay önceki gibi yazı yazmayı bıraksanda yine seri galibiyetler görsek sezon sonunda yazı yazsan.çnkü bu seznki en iyi dönemimiz senn yazı yazmdıgn döneme gelyr.arsenalin bu acınacak durumu yüzünden artık byle batıl inançlara kaldık :)
  ama bir yandan da piyaasadaki en kaliteli arsenal blog u oldgn gerçeği de var ve bu blogdan mahrum kalmakta istemiyorum.
  çelişkiler içindeyim :)

  ama eğer sen yazmaynca arsenal ilk 4 e girecekse ben bu güzel blogdan mahrum kalmaya razıyım. hrşey arsenal içn :)

  YanıtlaSil
 3. evet polonyali sayisini tutturamami$lar..

  manu macina kadar yazi yazmayip denesem mi bi acaba? i$e yararsa blogun kapisina kilidi vururuz..

  YanıtlaSil
 4. Liverpool'da da 2 tane Uruguaylı var (Suarez ve Coates) ama 1 görünüyor. 11 olması gereken İngiliz sayısı 7. Ayrıca Galli Bellamy yer almıyor. Grafiklerin çok da üzerinde durmamak lazım yani :)

  YanıtlaSil
 5. aynen manu maçına kadar yazı yazma hatta içinden de sürekli olarak manu maçından sonra da yazı yazmayacağım diye düşün.eğer işe yararsa blogun kapısına kilidi vuralım ama sen başka br isimle bşka bir blog aç,yine yzmya devm et :)

  YanıtlaSil