30 Aralık 2011 Cuma

Return of the King

Henry, Arsenal'den hiç ayrılmaması gereken bir adamdı aslında. Bu kulübün Ryan Giggs'i olmalı, ne kadar rekor varsa hepsini altüst etmeliydi. Eminim ki, bugünkü Henry'e sorsanız, 3 kuruş para ve 2 kupa için Arsenal'i bırakıp Barça'ya gitmez ve heykelini dikecek kadar kendisine değer veren kulüpte kalırdı. 

Gün itibariyle Arsenal ile kiralık olarak anlaştığı kesinlik kazandı ve zannediyorum herkesin içerisinde bir burukluk vardır. Arada kaybedilen yılların ve kendisinin Chamakh ve Gervinho'nun Afrika Kupası macerası yüzünden açılan deliği yamamak için Arsenal forması giyecek olmasının burukluğu...

Şartlar ne olursa olsun, onu, Arsenal formasıyla izlemek için sabırsızlanıyorum. Bir çokları Henry'e çoktan bitmiş gözüyle baksa da, içimden bir ses tatlı bir süprizle karşılaşmamızın olası olduğunu söylüyor. 

1 yorum:

  1. Henry arsenal'den para için ayrılmadı, kötü bir boşanma süreci daha çok etkili oldu londra'dan ayrılmasına. (Sol Campbell'da buna benzer bir sebepten ayrılmıştı, elalemin takımında bir takım arkadaşının kız arkadaşıyla yatar, diğeri kardeşinin karısıyla yatar bir halt olmaz Arsenal'in başına gelenlere bak)

    YanıtlaSil