24 Şubat 2011 Perşembe

Of ki Ne Of


Stoke City, bu sefer hiç bir Arsenal'li oyuncuya intihar saldırısı yapmamış olabilir ama adamların adı bile Arsenal'in 2 sakat vermesine yetti. Henüz resmi açıklamalar gelmedi ancak Wenger, Walcott'un Pazar günkü finali kesin kaçıracağını, Fabregas'ın da durumunun yarın netleşeceğini söyledi. Fabregas'ın, sakatlığı iyiden iyi kronikleşmeye başladı ve resmi olmayan kaynaklar "3 hafta" diyor. Bu da demek oluyor ki, Cesc, aynı geçen sene olduğu gibi, bu sene de Nou Camp'a çıkamıyor.

Yazasım vardı size bir maç yazısı ama tadım kalmadı yahu. Fabregas iyiden iyiye RVP oldu başımıza. Her sene, sezonun en kritik dönemini aynı sakatlıkla kaçıracaksa, ne anladım ben bu işten arkadaş. "Arsenal'in kaptanı olarak kupa almak istiyorum" diyordu senelerdir, Pazar günü belki Arsenal kupa alacak ama Cesc sahada olmayacak.

Hem Walcott hem de Cesc'in yokluğunda, Wenger, Denilson'u sahaya sürmek gibi bir çılgınlık yaparsa, Arsenal'in sezonu 3 hafta içerisinde 4 kulvarda birden biter. Zannedersem, Nasri'yi ortaya çekip sağ açığa Bendtner'i koyacak. RVP kısa zamanda geri dönerse bu diziliş belki felaket doğurmaz ama takım bol bol gol kaçırır.

Arsenal'in, Türklerin Anadolu'ya göçünden beri sakatlıklardan yana en şanslı giden sezonu da burada sona ermiş oluyor zannedersem.

3 yorum:

  1. dostum caps'ler kurbağa olmuş, bir el at istersen.

    YanıtlaSil
  2. İmageshack kullanacaksan register ol yoksa bundan sonra böyle olacak hep.

    YanıtlaSil
  3. shack'in ba$lattigi sacma sapan uygulama sayesinde uye olmayanlar resimleri goremiyor.. bugunden sonra ba$ka hosta $eyedecez..

    YanıtlaSil