15 Ocak 2011 Cumartesi

Sonuç Değişmeyecek

Premier Lig'inde teknik adam avlama mevsimi hızlı açıldı. Daha önce bahsettiğim, kovulma tehlikesini en yakından hisseden 4 teknik adamdan, ilk fire Hodgson'la geçen hafta gelmişti. Anlaşılan o ki, ikinci fireyi de bu akşam vereceğiz.

West Ham cephesinden gelen haberlere göre, bu akşamki Arsenal maçının sonucu ne olursa olsun, kulüp yönetimi Avram Grant ile yollarını ayıracak (ya da Grant kovulmayı beklemeden istifa edecek.) Gold ve Sullivan'ın Martin O'Neill'la anlaştığı ve kendisinin West Ham'ı önümüzdeki hafta devralacağı da gelen haberler arasında.

Eldeki malzemeye baktığınızda, belki Grant'ın Premier Lig'deki en kötü performansı veren teknik adam olduğunu söyleyemezsiniz. Hele ki, Houllier gibi tam bir fiyaskoya imza atan bir hoca ortamdayken. Ancak, West Ham'ın kadrosu, ligin dibini haketmeyecek kadar yetenekli bana göre.

O'Neill'ın lige dönüşü benim için sevindirici bir olay. Her gittiği takıma kendi imzasını atan bir hoca olarak, kendisini daha iddialı takımların başında görmek isterim aslında ancak bu da hiç yoktan iyidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder