6 Eylül 2010 Pazartesi

Uçkur Meselesi


Milli takım arası ve transferin bitişinden dolayı ortalık sakinleşince, İngiliz medyası sansasyonu saha dışında aramaya başladı ve turnayı da gözünden vurdu. Dün, ülkenin en gözde oyuncusu Wayne Rooney'in, hamile karısını, geceliği £1400'lük bir hayat kadınıyla birden fazla defa aldattığı haberleri çarşaf çarşaf ortalığa seriliverdi. Olayın üzerinden 24 saat geçip de Rooney cephesinden de hiçbir yalanlama gelmeyince, haber doğrulanmış oldu.

Ne Terry'nin yaptıkları, ne Woods'un rezillikleri ne de bu son patlayan Rooney skandalı beni zerre kadar şaşırtmıyor. Hatta bu olaylar o kadar normal ki, eğer karısını aldatmayan bir oyuncu varsa onu haber yapsın bence basın. Bu sporcuların, sponsor baskısıyla aile kurup, "bakın nasıl da aile babasıyım" imajı yaymaya çalışırken, aptallıklarının kurbanı olmasını kaç defa daha izleyeceğiz bilmiyorum. Hayır arkadaş, paranız var, şöhretiniz var, elinizi atsanız kukuya çarpıyor, biliyorum. Hayır yapmayın da demiyorum zaten. Ne halt yiyecekseniz yiyin de, bari şu aile olayına girmeyin. Bekar halinizle, isterseniz her tuttuğunuzu düdükleyin.

Yukarıdaki South Park klibi, bu konudaki görüşlerimi o kadar iyi özetliyor ki, burda oturup bu olaya daha fazla yorum yapma gereği bile duymuyorum. Maymunun parayı görünce çoşması, terapistin, "Buradasınız; çünkü yakalandınız" tespiti o kadar doğru ki, Matt ve Trey'in bir kez daha elinden öpüyorum.

2 yorum:

  1. Bekar olsa herif kukuyu dotu dağıtacak diye o kadar para vermeye korkarlardi bence. Kulüpleri bunları zorla evlendiriyo, bari izini süren bı karıları olsun diye. Bak Ronaldo'ya, herifin bilinmedik cocukları cikiyo her kosede.

    YanıtlaSil
  2. video linkini düzeltebilir miyiz?

    YanıtlaSil