25 Eylül 2010 Cumartesi

Gerçekler Acıdır

Ne yazayım?

Diaby-Denilson-Eboue ile olmaz..

Almunia kaleci değil..

Rosicky ve Wilshere sezon başından beri iyi oynarken, son derece gereksiz bir rotasyonla takımın dengesini bozmaya ne gerek var?

Acaba kaç defa yazdım bunları? Acaba Wenger kaç defa gördü sahada bu gerçekleri? Acaba kaç kere daha görecek?

West Brom'un hakkını yememek lazım. Tek kelimeyle mükemmel oynadılar. Savunma disiplinleri üst düzeydi ve her kontraya çıktıklarında tehlike yarattılar. Chelsea maçı öncesi, Arsenal'a acı bir ders vererek, belki haftaya yaşanacak utanç verici bir skoru önlemiş oldular.

4 yorum:

 1. bu yorumlarından sonra bir acı gerçeği de senden öğrendik.sende kahvehaneden fırlama yorumlar getirebiliyorsun.yani koskoca bir ders maçından bu sonuçlara mı varıyorsun.hayatımda bir ilk olacak ama bugün wengeri yerden yere vuracam.eboue,denilson rotasyon oyuncularıdır.ama her ikiside yerlerinde kullanıldığı sürece.yine diabyye sallamışsın.yarın birgün stoke city hayvanlarının maçından sonra diaby ve 10 cüceler diye bahsedersin.adam 2 haftadır sakat önemli bir sakatlık geçirdi sen 11 başlatıyorsun.emirateste böylesine vasat takımlara karşı maçı ilk yarıda bitireceksin.onun içinde ofansif bir takımla çıkmalısın.neden sağda eboue?neden diaby ilk 11de hazır değilken?neden kalede hala bir mannone denemesi yok?bence wenger bu kanserleri kesip atmalıdır.yoksa arsenal taraftarı onla birlikte sağlık ekibinin üstüne atlayacak!!!

  YanıtlaSil
 2. futbol bazen kahvehane yorumuyla aciklanabilecek kadar basit..

  almunia kaleci degil..

  iste hayat bu kadar basit bazen.. almunia kaleci degilken ben daha neyin taktik analizini yapmaya kasayim..

  YanıtlaSil
 3. valla dayı. takımın hepsi kötüydü. diabynin tek başına dağıttığı takımları da sayarsak şimdi ayıp olur.

  böyle günler olur, olmalı da, bundan sonra da olacak. bu takıma güveniyorum.

  YanıtlaSil
 4. maçı elimde olmayan sebeplerden izleyemedim. özetlerden gördüğüm kadarıyla maçı ve almuniayı kaybedip, nasriyi kazanmışız. üzülemiyorum yenilgiye şahsen. böyle iyi olmuş.

  hem biraz da balık mı yenmişler ne ehehe

  YanıtlaSil