13 Temmuz 2010 Salı

Dallamalıkta Yeni Bir BoyutDaha dün Barcelona'nın, Arsenal camiasını delirtmek suretiyle Fabregas transferini imkansız hale getirdiğinden bahsettim. Eğer hala bardak taşmadıysa, bu dallamalıktan sonra kesin taşacak.

"İspanya"'nın şampiyonluk kutlaması yukarıdaki. Kulüplerin hırs ve egolarının bir kenara konulması gereken bir zaman. Ancak kendilerini komik zanneden Puyol ve Pique, Fabregas'ın kafasına Barça formasını geçiriyorlar ve yaptıkları bu hareketle Arsenal'in kaptanını zor duruma sokmakta bir sakınca da görmüyorlar. Kulüp takımlarında ve milli takımda son yıllarda yakaladıkları başarılarla egoları büyüyen bu adamların belli ki beyinleri aynı hızla gelişmiyor. Transfer dönemlerinde bir çok ilginç olaya tanık olduk ama rezaletin bu noktalara kadar geldiğini hatırlamıyorum. Barça'lı oyunculara tek diyeceğim var :"Devam edin".

Artık iş öyle bir inada bindi ki, Rossell, Nou Camp'ın tapusunu verse Arsenal Cesc'i satmayacak. Teşekkürler dallamalar. Sayenizde kaptanımız hiç bir yere gitmiyor.

3 yorum:

  1. bu olay bir tek türkiye'de bile böyle yankı buldu herhalde. fabregas bile gülüyor size ne oluyor allah aşkına. futbolu bu kadar ciddiye almaya gerek.

    YanıtlaSil
  2. Bu olay futbol dışı olduğu için saçmalık zaten. Ayrıca birçok yurtdışı site ve blog'da olay fazlasıyla gündeme geldi.

    YanıtlaSil
  3. konuyla ilgili, 30 ila 40 arasi sayfanin linkini verebilirim, eger yabanci basinda nasil yanki buldugunu gormek istiyorsan..

    YanıtlaSil