2 Haziran 2010 Çarşamba

Nihayet Resmiyet

Biz bu diyaloğun yaşandığını biliyorduk da resmi siteler yayınlamak için 1 Haziran'ı bekledi tabi ki. Barcelona, Fabregas için resmi teklifini yaptı (ki €40m olduğu söyleniyor), Arsenal ise ışık hızıyla cevap verdi : "Satılık değil!"

Arsenal'in resmi açıklamanın sonuna iliştirdiği "saygıya davet ediyoruz" notu özellikle manidar. Ama yanlış adamdan saygı bekliyorlar tabi. Yarın okuruz Sport'ta Cesc'in baldızının demeçlerini.

2 yorum:

  1. Burada iş Fabregas'a düşüyor, ki o da Barcelona'ya meyilli, Arsenal ne kadar satılık değil derse desin bu iş uzayacak.

    İspayollar özellikle (real)Madrid basını ve yönetimi bu ısrar işini çözdü son 3 senede. Katalanlar da işe yarıyo biz ne duruyoruz dediler.

    YanıtlaSil
  2. real ısrar işini çözdü çünkü perez parayı çatır çatır bastırıp aldı istediği adamları.. barcelona'nin şu an önerdiği fiyata arsenal'in evet demesi mümkün değil.. zaten kupasızlık yüzünden oluşan taraftar baskısının sesi yavaştan yüksek çıkmaya başladı.. arsenal, fabregas'ı ucuza satar da bu sezon da başarısız olursa wenger işinden olur.. ondan kelli ben 60 milyonun altına evet diyeceklerini zannetmiyorum.. tabi Cesc çıkar, açık açık "Arsenal'i istemiyorum" derse o zaman işler değişebilir.

    YanıtlaSil