24 Haziran 2010 Perşembe

Ben Buna Gülüyorum


Türk basının, yaz döneminde ortaya çıkan en büyük ve en heyecanlı özelliği transfer haberlerindeki yaratıcılığıdır. Her sene belirli bir oyuncu havuzundaki isimler, o yaz oynanan turnuvalarda parlayan isimler vs. bütün takımlarımıza, ağırlıklı olarak da üç büyüklere gidip gelirler. Buna hepimiz alıştık herhalde, hemfikiriz değil mi? Pekala, bu konuda hemfikir olduğumuza göre asıl konuya gelebilirim: Fanatik gazetesinin son iki gündür ısrarla yazdığı Alexande Song, Glatasaray'da haberi... Yanlış duymadınız, evet Song, Arsenal'li Song. Wenger'in büyük projesinin en sonunda "olan" ve geçen sezon Arsenal'in en iyi oyuncularından biri olan Song...

Yıllardır okuduğumuz transfer dedikodularını ucundan kıyısından, bir şekilde, ufak da olsa bir mantık çerçevesine oturtabiliriz, ama Song haberini; imkansız! Gerçekten Fanatik gazetesi çalışanlarının nasıl bir kafayla işe gittiklerini merak etmekteyim, hayat onlara güzel.

Not: Bu imkansız transfer gerçekleşirse her dediğimi yemeğe hazırım, paniğe gerek yok.

1 yorum:

  1. Bir de 4.5 Milyon Euro'ya geliyor. Galatasaray Elano'yu şu kadara satacak 20 milyona tamamlayıp Song'u alacak yazsalar, hayal olur ama en azından mantık dahilinde olur.

    YanıtlaSil