20 Mayıs 2010 Perşembe

Hepsi Güzel Çocuklar

Buffon, Hart, Pyatov, Akinfeev, Lloris, Neuer... Arsenal'in kalesi için ortaya atılan isimlerden öne çıkanları. Daha doğrusu benim öne çıkardıklarım. Takımın geçen sezon kaleciden çektikleri göz önüne alındığında, Wenger'in imza attıracağı ismin bu adamlardan aşağı kalır bir yanı olmaması gerekiyor. Dolayısıyla Robert Green gibi sıradan kalecilerin adını bile duymak istemiyorum. Buffon, bir ara Juve'ye küsmüştü ancak son gelen haberler takımda kalacağı yönünde. Lyon, Lloris için bir kamyon para istiyor. City'nin Joe Hart'ı satması zor. Akinfeev, Ferguson'un listesinin başında. Dolayısıyla Neuer ve Pyatov daha gerçekçi transfer hedefleri gibi duruyor. Almunia'dan sonra ikisi de kızgın kumlardan serin sulara etkisi yapacağından pek de farketmez aslında.

Bu altılıdan başka adı geçenler de; Boruc, Adler, Ruffier, Vivano, Schmeichel Jr, Zalad, Chilavert, Turgay Şeren, Şenol Güneş, Daniel Pancu.

2 yorum:

  1. Onur Kıvrak gitsin iyi iş yapar.

    YanıtlaSil
  2. neuer'in gelmesini çok istiyorum açıkçası. diğerleri bi şekilde[yaş, bonservis, yıllık ücret, uyum sorunu vs.] yaramaz bize.

    YanıtlaSil