7 Mart 2010 Pazar

Kabus Musun Be Adam?


Arsenal bu sene şampiyon olamayacaksa, sebebi yukarıdaki videodan izlenebilir. Hiç üşenmedim, maçın özetini editleyip sadece Bentdner'in kaçırdığı gollerden oluşan bir video yaptım.

Kendi sahasında, ligin deplasmanda en çok gol yiyen (40) ve en az puan toplayan (1) takımına karşı maçı 7-0 kazanmak varken son dakikaya kadar 2-1 ile gidiyorsan, olası bir kaza golüne davetiye çıkarıyorsundur. Tabi ki bunları söylemek takıma biraz haksızlık olur. Maç boyunca bulunan 10 net pozisyonun 9 tanesi golcü(!) tarafından harcanıyorsa takım ne yapsın. Geçen sene Emirates'teki Blackburn maçını hatırlayanlar için tanıdık sahnelerdi aslında. Bendtner, oyundan alınmadan önce kaçırdığı son golde yine 60000 kişiyi sinir krizine soktu ki taraftar artık kızmayı bırakmış histerik kahkahalar atıyordu.

Beni en çok rahatsız eden ise kaçan goller değil, oyundan çıkarken o çiğnenen sakız ve surattaki gülümseme. Zerre utanma, sıkılma yok; aksine iğrenç bir pişkinlik. Wenger saha içindeki ve dışındaki bu rezilliğe seyirci kalacaksa onun da profesör ünvanından şüphe ederim. Zaten koca Arsenal'i bu adama mahkum ettiği için kendisine ne desem az.

3 yorum:

  1. Bendtner'dan Aziz Yıldırım'a mesaj: "Başkanım beni al." Çok da güzel olur aslında.

    YanıtlaSil
  2. annesinin gelip ''salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya'' demesini bekliyorum

    YanıtlaSil
  3. oyundan alınırkenki sırıtışı beni bitirdi. go home bentdner.

    YanıtlaSil