30 Ocak 2010 Cumartesi

John Terry'nin Günlüğünden

12 Eylül 2001: Sevgili günlük, dün bizim tayfayla otelde içerken Amerikalı turistlere rastladık. Hepsinin yüzler bir karış. Dedik olm neşelensenize biraz be. Uçak mı girmiş bişiy olmuş. Ben hemen atladım "Sana girsin" dedim tabi. Sonra Lampard'a döndüm dedim Frank olm o ikiz kuleler var ya...

18 Şubat 2002: Sevgili diary, bu bira çok fena abi. 2 tane içtim mi direk çişim geliyor. Bir kere de vanayı açtık mı artık her 15 dakikada bir tuvalete git işin yoksa. Allahtan bu şişeye işeme işini akıl ettim. O kafayla işediğim ve içtiğim şişeleri karıştırmazsam iyi...

25 Nisan 2004: Naber len günlük? Dün akşam bi sevişmişim ki sorma. Bizim hatun duymasın ama. Valla yolar beni. Hele ki geceliği 2000 pound olan bir fahişeyle yattığımı duysa varya bilmiyorum neyse. Düşüncesi bile korkutucu. Ama beni görmeliydin dün akşam, bir "Let's f.ck" diyişim vardı ki tüylerin diken diken olurdu.

11 Kasım 2005: Hoppa yavrum güno! Her erkeğin hayalindeki olayı dün akşam itibariyle gerçekleştirmiş oluyorum. Grup sekis ve hem de 17 yaşında iki hatunla. Hey yavrum be. Yengen duymasın yalnız yine. Bir öncekinden zor yırttık bu sefer kesin yarar kafamı. Daha onyedi, onyedi, onyediymiişş..

27 Mart 2009: Hayır ne olmuş annem 800 poundluk spor malzemesi arakladıysa. Kadıncağızın canı çekmiş almış. Hemen bi medya, hemen sansasyonel bi durumlar. Ulan be o dükkanı satın alırım lan. 800'ün lafı mı olur bana. Hey allam günlük çok kafam bozuk.

16 Kasım 2009: Bak daha annemi yeni sakinleştirdim şimdi de babama sardı bu medya. Gerçi babamın da yaptığı da iş değil hani. Niye bilmediğin adama satıyosun yahu? Kokain aldık sana kullan diye. Ona buna pazarlarsan böyle gazeteciye toslarsın işte. Adamlar sürekli benim peşimde. Hayır, sanki bi tek benim babam satıyo uyuşturucu. Gidin başka futbolcuların babalarına sarın yahu.

20 Aralık 2009: Günlük!! Dövecem olm ben bu gazetecileri. Lan anlamıyorum ne istiyorlar benden. İyilik yapayım dedim; yine başıma iş açtım. Benden rica ettiler tesisleri bi gezelim diye ben tamam dedim ama para teklif etçeklerini bile bilmiyodum valla. Baktım "John abi zahmet oldu; al şu £10.000'i" deyince eleman kıramadım. Benim on binle, beşbinle işim olmaz yoksa. Haftalığım £160.000 lan benim. Allahım bi taşın altından da gazeteci çıkmasın.

29 Aralık 2009: Haydaaaaa! Şimdi de 5 sene önceki olayı çıkardılar ortaya. Yok ben Wayne Bridge'in kız arkadaşını ayartmışım; yok bu ihanetmiş. Lan ben bilmiyodum ki o hatunun kimin nesi olduğunu. Bizim Oktay'ı aradım onunda başına benzer bişey gelmişti. Gönül ferman dinlemez abi dedi. Haklı adam.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder