7 Kasım 2009 Cumartesi

sportsdirect@stjamespark.com

Beşiktaşlıların kulüp yönetiminden çektiğini anlayacak bir taraftar kitlesi varsa o da Newcastle United taraftarıdır herhalde. Senelerdir inanılmaz kötü yönetilen Newcastle, son 1 senede artık tamamen dibe vurmuş durumda. Takım önce küme düştü, sonra websitesinden verilen ilanlarla satışa çıkarıldı, sezon başladığında hala teknik direktörünün ismi belli değildi.

Sanki rakiplerin, Newcastle taraftarlarıyla dalga geçmesi için yeterli neden yokmuş gibi, kulüp yönetimi, geçtiğimiz günlerde süper bir icraata imza atarak güzelim St. James' Park'ın ismini 'sportsdirect.com@St James' Park Stadium' olarak değiştirdiğini açıkladı. Gelecek sezon başka bir sponsor bulunana kadar da stad bu isimle anılacak.

117 yıllık stadın ismini, email adresine benzer, saçma sapan bir şekle sokan Mike Ashley'e ne desem az herhalde. Daha dün yok pahasına satmaya çalıştığı kulübe alıcı çıkmayınca, tekrar kulübün başında olacağını açıklayan, sonra da stadın isminin başına kendi şirketlerinden birinin ismini monte eden bu çakal arkadaş, Newcastle sokaklarında yürürken zorlanmıyor mu acaba? Hayır bu adamın icraatlarına bakınca Yıldırım Demirören bile masum gözüküyor bana. Hiç olmazsa takımı küme düşürüp, stadın ismini de "milangaz.com.tr@İnönü Stadı" yapmadı adam. Şimdilik tabi..

1 yorum:

  1. beşiktaş taraftarına herşey müstahak. sorun newcastle taraftarının bunu hakedip etmediği, şimdilik haketmediğini düşünüyorum :)

    YanıtlaSil