12 Kasım 2009 Perşembe

Ne Diyorsun?

Alex Ferguson, kendisini eleştiren oyunculara yavaştan yol vermesiyle ünlü bir hoca. Geçmişte bunun bir çok örneği yaşandı. Paul Ince, Jaap Stam, Ruud Van Nistelrooy, David Beckham ve Roy Keane gibi yıldız oyuncular, zamanında gözünün yaşına bakılmayan isimlerden bir kaç tanesi.

Durum böyle olunca Nani'nin bugün gazetelerde yer alan açıklamaları adeta istifa dilekçesi niteliği taşıyor. Portekizli, Ferguson'u açık açık eleştirirken, İskoç hocanın soyunma odasında Giggs ve Neville başta olmak üzere herkese hakaret ettiğini de söylüyor Ayrıca hiç bir büyük maçta kadroya alınmadığından da şikayet eden adamımız, "Süper bir maç oynasam bile ertesi maç kendimi kulübede buluyorum. Bu da motivasyonumu olumsuz etkiliyor" diye de ekliyor.

Ben Nani'yi Querasma'ya benzetiyorum aslında. Koy Porto'ya, Sporting'e oynasın. Ama Man Utd'ın ağırlığını kaldırmasını bekleme. Zaten 2 yıldır da 2 maç üstüste oynamışlığı yok. Bu yüzden Fergie, bu yaptığı yorumları pek hoş karşılamayacaktır diye düşünüyorum. Sezon sonunda satış listesinin başına yazılması sünnettir bence.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder