1 Eylül 2009 Salı

Son 6 Saat

İngiltere'de transfer sezonunun kapanmasına saatler kala spor medyası kafayı yemiş durumda. Bir yandan son dakika transferlerini bildirmeye çalışırken, bir yandan hala dedikodu üretmeye devam ediyorlar.

Arsenal bugün birine imza attıracaksa, büyük ihtimal bu 3 adamdan birisi ya da ikisi ve hatta üçüsü olacak. Soldan sağa St. Ettienne'li orta saha Blaise Matuidi, Bordeaux'lu forvet Marouane Chamakh ve Borussia Dortmund'lu defans Neven Subotic.

Son günün en hareketli takımı Tottenham gibi gözüküyor. Man City olası bir Bentley - Petrov takasını sonlandırabilirler ilerleyen saatlerde. Ayrıca Portsmouth'tan James ve Kranjcar ile de ilgileniyorlar. Pompey iki oyuncu kiraladı bugün, günün sonunda kalelerinde hala James varsa şanslılar. Takım toplamak için sadece 6 saatleri kaldı. West Ham, nakit bulursa Chamakh'a imza attırabilir. Ribery, hala Chelsea ile görüşüyor. Premier lig tarihinin en kötü transferlerinden Afonso Alves, Katar'a gidiyor.

Portsmouth, takım doğrultma çabasına Tal Ben Haim'i alarak devam etmekte. Sanderos'un adı 5-6 kulüple anıldı, gün sonunda hala Arsenal futbolcusu olarak kalır mı, kalırsa Wenger ondan yararlanır mı soru işareti. Bolton, Ivan Klasnic'i; Tottenham, Kranjcar'ı bitirdi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder