28 Eylül 2009 Pazartesi

Eğlendik

Premier Lig'de 9 maçta 33 golün atıldığı ve bir sürü olmayacak işin olduğu hafta bitmek üzere ve şimdiye kadarki en eğlenceli maçları izlediğimizi söyleyebilirim. (Valla Chelsea yenildi diye söylemiyorum)

Arsenal garip bir şekilde karşı takımdan kötü oynamasına rağmen maç kazanmayı başardı. Tabi ki 20 yaşındaki 3. kaleci Mannone'nin hayatının maçını oynaması da yardımcı oldu. Ama bence maçın en garip olayı Van Persie'nin tek pozisyona girip golü bulmasıydı. Tahtaya vurdum bi 10 dakika.

Chelsea, Arsenal'in 14 lig maçı üstüste kazanma rekoruna 2 maç kala, 34 maçtır 4 büyükleri yenemeyen Wigan'a takıldı. Yenilgiyi 10 kişi kalmalarına bağlıyorsanız maçı izlemediniz demektir. Terry maçtan sonra hiç mücadele etmeyen takımı eleştirdi. Ancelotti, 6 kelimelik ingilizcesiyle 2 cümle kurmayı başardı. "We played bad, that's not good" dedi.

Benitez, sahaya çift ön liberoyla çıkmadı, takım 6 attı. Tesadüf mü? Bilmiyorum. Torres rakip savunmayla resmen oynadı. Phil Brown yeni iş arayışlarına başlamıştır sanırım.

Giggs denilen adam hakkında ne kadar konuşsak az. Man Utd yine ilk yarı uyudu, ikinci yarı Giggs tarafından uyandırıldı. Adamlar çaktırmadan yine lider oldular. Buyur bakalım.

Olmayacak işler haftasına yakışır şekilde Defoe kaçırırken, Keane 4 tane attı, Portsmouth iyi oynadı, Sunderland 5'ledi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder