20 Ağustos 2009 Perşembe

Bi Gidin Çay Koyun

Bütün yaz Fabregas'ın Barcelona'ya transfer haberlerini okuyup durduk. Ben bile yazdım bu konuda bir kaç satır. Özellikle Barcelona yanlısı İspanyol basını, Arsenal kaptanının kafasını karıştırmak için istisnasız her gün yeni bir spekülasyon üretti.

Dün Fabregas'ın Şampiyonlar Ligi ön elemesinde Arsenal forması giymesiyle nihayet bu dedikoduların sonu gelecek diye düşünürken, Celtic maçından saatler sonra El Mundo Deportivo gazetesi yeni bir bomba patlattı. Habere göre, Arsenal ve Barcelona bu transferin, gelecek sezon, 30 milyon pound karşılığında gerçekleşmesi için el sıkışmış.

Evet, Fabregas, Celtic karşısına çıkıp cup tied olmadan önce transfer bu sene gerçekleşiyordu. Ama nasıl bir tesadüfse artık, bu maçın hemen ardından gelecek sezon gerçekleşeceği ortaya çıktı. Eğer bu sıradan bir angut spor basını haberiyse diyecek pek birşey yok. Alıştık bu adamların hayal güçlerinin fazla çalışmasına. Ha Barcelona, Fabregas'ı huzursuz etmek için satılık kalemlere yazdırdığı haberlere hala devam ediyorsa diyecek tek bir şeyim var kendilerine:

"Bi gidin çay koyun." (Gitmeden önce ne yapmanız gerektiğini de biliyorsunuz zaten)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder